Goszcz 2019 r.

20 lipca 2019

1.     Dziś przeżywamy 16 niedzielę zwykłą. Czas zwykły w liturgii, jest tym okresem, w którym Kościół ukazuje nam i przybliża życie, nauczanie i cuda Pana Jezusa.

2.      W przyszłą niedzielę z racji bliskości święta świętych Apostołów, św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona kierowców które przypada we czwartek 25 lipca, po wszystkich mszach św. poświęcenie pojazdów. Zapraszamy aby szczególnie w tym dniu wszyscy zmotoryzowani przybyli na msze święte swoimi pojazdami.

3.     Przypominamy również że chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek 26 lipca w godzinach przedpołudniowych. Następne odwiedziny chorych będą w pierwszy piątek września.

4.     Kancelaria parafialna jest czynna we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 17.30 do 18.30. Wyjątek stanowi pilne wezwanie do chorego lub też sprawy związane z pogrzebem.

5.     Zachęcamy do czytania publikacji katolickich.

Ks. Mirosław Porucznik

» Archiwum | Pobierz jako PDF