5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Goszcz 2019 r.

18 maja 2019

1.     Przeżywamy dziś 5 niedzielę wielkanocnej radości ze zmartwychwstania naszego Pana Jezusa Chrystusa.

2.     Dziś podczas mszy św. o godz. 12.00 czternaścioro dzieci z naszej parafii przystąpi po raz pierwszy do Stołu Eucharystycznego. Módlmy się w intencji dzieci ich rodziców aby zawsze pozostały wierne Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

3.     Cały następny tydzień będzie dla Dzieci pierwszokomunijnych „Białym Tygodniem. Dzieci w swych strojach codziennie będą uczestniczyć we mszy św. o godz. 16.00 i nabożeństwie majowym.

4.     We czwartek 23 maja zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodxziców dzieci rocznicowych. Spotkanie odbędzie się w kościele o godz. 18.00

5.     Spowiedż dzieci rocznicowych i ich rodzców w sobotę 25 maja od godz. 10.30 do 11.30

6.     W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 obędzie się msza św. rocznicowa dzieci które w zeszłym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii św.

7.     We środę 22 maja br. Odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu AGD i elektronicznego. Zużyty sprzęt można składać na podwórku plebanii do godz.12.00 Gdyż  wtedy nastąpi odbiór sprzętu.

8.     W piątek 24 maja będziemy czcić Maryje Wspomożenie Wiernych, szczególnie czczona przez św. Jana Bosco i Salezjanoów po mszach św. błogosławieństwo przez pośrednictwo Maryi Wspomożenie Wiernych.

9.     Zachęcamy do nabywania prasy religijnej, szczególnie „Opiekuna”. Cena egzemplarza 2,50 zł.  Inne czasopisma jak np. „W ogrodzie róż” możemy wziąć darmo lub złożyć dowolną ofiarę.

Ks. Mirosław Porucznik

» Archiwum | Pobierz jako PDF