2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Goszcz 2019 r.

17 marca 2019

1.     Przeżywamy już drugą niedzielę Wielkiego Postu. Czy podjąłem już wysiłek nawrócenia i pojednania z Panem Bogiem i ludźmi. Może temu pomóc rozważanie Męki Pańskiej podczas Drogi Krzyżowej odprawianej w każdy piątek o godz. 16.30 i Gorzkich Żali odprawianych w niedziele o godz. 16.15. Serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

2.      W Brzostowie Msza św. o godz.17.00 a po niej Droga Krzyżowa.

3.     Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca marca i zmiana tajemnic Żywego Różańca. Intencja na ten miesiąc:” Aby Wielki Post był dla naszych rodzin czasem pojednania z Bogiem i ludźmi”

4.     Podczas nabożeństwa Gorzkich Żali zbieramy ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

. Bóg zapłać za złożone ofiary.

5.     W najbliższy czwartek 21 marca spotkanie dła młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Młodzież uczestniczy we mszy św. o godz. 17.00 i nowennie a następnie odbędzie się spotkanie formacyjne. Obecność wszystkich obowiązkowa.

6.     W dzisiejszym numerze „Opiekuna” znajdziemy jak zwykle wiele ciekawych artykułów, zachęcamy do lektury. Cena egzemplarza 2,50 zł. Zachęcamy również do lektury innych czasopism takich jak „W ogrodzie róż”

Ks. Mirosław Porucznik

» Archiwum | Pobierz jako PDF